Get Your Business Started With Flat Responsive

Use Flat Responsive theme to create your business website as it is SEO optimized.
Enjoy the flexibility in design and functionality provided by this theme.

Get Theme

3 sposoby na wygraną z trądzikiem

Pryszcze i zaskórniki nie są tylko problemem estetycznym ale także zdrowotnym i zazwyczaj nie znikają samoistnie, a więc konieczna jest interwencja specjalisty i sięgnięcie po sprawdzone sposoby przeciwtrądzikowe. Jak więc poradzić sobie z tym uciążliwym problemem skórnym?

3 sposoby na wygraną z trądzikiem

  1. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wyboru obecnie można pozwolić sobie na zakup sprawdzonych środków przeciwtrądzikowych, które dostępne są w aptece online. Okazuje się, że stosowanie antybakteryjnych mydeł czy też agresywnych żeli nie jest wcale dobrym pomysłem przy trądziku, gdyż wysuszają one nadmiernie skórę, co dodatkowo nasila zmiany skórne. Sprawdzą się natomiast łagodne preparaty myjące. Należy jednak sprawdzać, czy przypadkiem nie ma w ich składzie SLS, czyli środków mogących podrażnić skórę.
  2. Przy trądziku bardzo ważne jest delikatne złuszczanie cery w celu pozbycia się martwych komórek naskórka, odpowiedzialnych za blokowanie ujścia gruczołów łojowych. Bogactwo asortymentu sprawia, że apteka online ma w ofercie najróżniejsze peelingi enzymatyczne z enzymami owocowymi czy też ziołowymi, a także preparaty z kwasami owocowymi.

  3. Wizyta u dermatologa jest niezbędna w przypadku trądziku. Lekarz może zlecić peeling dermatologiczny, dzięki któremu zmniejszy się przetłuszczanie się skóry, pory zostaną zwężone, a skóra wygładzona. Dodatkową zaletą jest redukcja wykwintów i zaczerwienienia oraz spłycenie blizn potrądzikowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *