Nasiona marihuany outdoor – jakie są najlepsze? Co z nimi zrobić?

Nasiona marihuany outdoor – jakie są najlepsze? Co z nimi zrobić?

Nasiona konopi do uprawy na zewnątrz są przeznaczone do uprawy w ogrodach zewnętrznych i wymagają pełnego światła słonecznego, aby osiągnąć swój potencjał. Uprawa roślin z nasion może być tańszym i bardziej satysfakcjonującym sposobem na posiadanie własnych, wysokiej jakości kwiatów, ale wymaga trochę pracy. Oto kilka wskazówek, jak wyhodować solidne nasiona marihuany outdoor.

Jakie są najlepsze nasiona marihuany outdoor do uprawy na powietrzu?

Nasiona marihuany outdoor najlepiej nadają się do uprawy w ciepłych regionach klimatycznych z długim okresem letnim. Najpopularniejsze odmiany nasion outdoor to Afghan Kush, Blueberry, Northern Lights i White Widow. Jest jednak wiele innych solidnych opcji do wyboru.

Niektóre czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze nasion do uprawy outdoor to wielkość i struktura rośliny, treść THC, czas kwitnienia i wydajność. Dodatkowo ważne jest, aby wybrać odmianę odporną na szkodniki i pleśń.

Co, kiedy wejdziesz już w posiadanie nasion?

Po wybraniu najlepszych nasion, musisz przygotować miejsce uprawy. Miejsce to powinno być dobrze wysuszone i oferować Twoim roślinom co najmniej 8 godzin światła słonecznego dziennie. Ważne jest też zapewnienie jakiejś ochrony przed wiatrem. Rośliny marihuany uprawiane na zewnątrz mogą osiągać wysokość do kilku metrów, więc pamiętaj, żeby zapewnić im dużo miejsca, bo będą rosnąć.

Gdy rośliny już się zadomowią, będą wymagały regularnego podlewania i nawożenia. Ważne jest też, aby monitorować je pod kątem występowania chorób. Przy odpowiedniej opiece, nasiona marihuany outdoor mogą dać zbiory rzędu kilkudziesięciu gramów z rośliny.