Laser frakcyjny i jego tajemnice

Laser frakcyjny i jego tajemnice

Medycyna estetyczna to ważny dział, który pomaga walczyć o lepszy wygląd bez wyrzeczeń. Dzięki osiągnięciom tego działu medycyny można dostrzec zauważalną różnicę w wyglądzie wielu kobiet oraz mężczyzn, którzy mogą sobie pozwolić na wygładzenie zmarszczek i wiele, wiele więcej. Warto się przekonać, co takiego czeka w przypadku zdecydowania się na laser frakcyjny. 

Laser frakcyjny- co to jest?

Lasery są wykorzystywane w medycynie estetycznej do różnych celów. Ich użycie jest powszechne, a efekty niemalże natychmiastowe i zadowalające. Utrzymują się one na długo i pozwalają na cieszenie się nową rzeczywistością. Jednym z osiągnięć nauki jest laser frakcyjny. Do czego on służy? Laser frakcyjny Białystok to urządzenie, które pozwala na zawalczenie o piękniejszą skórę. Za pomocą tego urządzenia można zniwelować pozostałe blizny po trądziku, a także zawalczyć z innymi niedoskonałościami na skórze. Mogą to być uszkodzenia powstałe przez urazy, oparzenia, czy nawet chirurgię. W wyniku działania laserem skóra zyskuje nowy wygląd.

Laser frakcyjny i efekty po zabiegowe

Laser frakcyjny co2 Białystok w instytucie medycyny estetycznej Dr Stawowska może zaoferować takie efekty jak korekcja wyglądy skóry, czyli wyrównanie powierzchni, stymulacja, zmniejszenie przebarwień, pobudzenie produkcji kolagenu w skórze. Warto także wiedzieć, że laser frakcyjny daje zadowalające efekty najczęściej po kilku seriach, na przykład 2 czy też 4. Trzeba je powtarzać w odstępach co najmniej jednego miesiąca. Laser jest bezpieczny dla skóry, nie pogorszy jej stanu, a przeprowadzenie zabiegu należy powierzyć doświadczonej kadrze. Skóra po zabiegu może się łuszczyć, jednak jest to ściśle powiązane z procesem gojenia się, który wpływa na to, jak ostatecznie tkanka będzie wyglądać. Taki zabieg zaleca się osobom dojrzałym, to znaczy nie młodszym niż 30 lat.