Jack Herrer – cechy rozpoznawcze

Jack Herrer – cechy rozpoznawcze

Jack Herrer to popularna odmiana marihuany, jaka ma szerokie grono zwolenników na całym świecie. Warto zauważyć, że w Polsce jest to nielegalne. Nie można godować nasion w domu i nie ma mowy o uprawie dla celów kolekcjonerskich. Ciężko jest mówić o nasionach, nie wspominając także o uprawie. Zawsze są rośliny feminizowane, a nasiona żeńskie. Smaki i aromaty są różnorodne, co zależy od danej odmiany. Czym cechuje się Jack Herrer? Kiedy powstała ta odmiana? Co warto wiedzieć? Jakie efekty daje roślina?

Ważne cechy rozpoznawcze

Najważniejszymi cechami odmiany Jack Herrer są z pewnością:

  • Efekty – odbiorcy odczuwają kreatywność, skupienie, szczęście, energię i euforię. 
  • Aromat – zapach jest sosnowy, ostry, pieprzowy i ziemisty. 
  • Pomoc w walce z bólem, brakiem apetytu, niepokojem, stresem i depresją. 

Jest to ceniona sativa, której nazwa pochodzi o imienia aktywisty. Odmiana powstała w latach dziewięćdziesiątych i od tamtej pory jest klasykiem. Została opracowana przez Sensi Seeds, szybko zyskując sławę na światowych rynkach. Okazuje się, ze genetyka tej odmiany jest owiana tajemnicą. Wiadomo, że to krzyżówka odmian Northern Lights 5, Haze i Shiva Skunk Cross. Zawartość THC wynosi tutaj od 15 do 24%. Szczep zdobył kilka tytułów na Cannabis Cup, co wiąże się z jego mocą i dobrą jakością. 

jack herrer
https://nasionamarihuany.pl/indoor/na-sztuki/tani-jack-herer-38

Jack Herrer

Roślina odznacza się lepkimi topami, które mają zapach cytryn i pomarańczy. Tak wyjątkowy smak i efekty sprawiły, że JH cały czas cieszy  się uznaniem wśród odbiorców medycznych i rekreacyjnych. Kwiaty nie są zbyt imponujące – mają zielony kolor i pomarańczowe włoski. Wrażenie robi liczba trichomów, dzięki czemu kwiat jest lepki i ma cytrusowy zapach. Warto zauważyć, ze istnieje kilka wariantów odmiany. Popularne są:

  • Jack The Ripper,
  • Jack’s Cleaner,
  • Jack Skellington.

W naszym kraju nie ma możliwości hodowania nasion marihuany. Growerzy w innych krajach chętnie stawiają na uprawy indoor i outdoor. Każda z nich ma wiele zalet, jakie warto znać. Jack Herrer to niezwykle ceniona odmiana marihuany.