Co najczęściej zawierają tabletki na erekcję i jakie wykazują działanie?

Co najczęściej zawierają tabletki na erekcję i jakie wykazują działanie?

Tabletki na erekcje, określane potocznie jako niebieskie tabletki, wcale nie są wykorzystywane wyłącznie przez starszych mężczyzn. Kłopoty z osiągnięciem satysfakcjonującego wzwodu ma bowiem coraz więcej panów w sile wieku. Zanim jednak sięgnie się po konkretny preparat apteczny, dobrze byłoby dowiedzieć się, co najczęściej zawierają leki na potencję bez recepty. Bardzo często bazują one na składnikach pochodzenia naturalnego. 

Jakie składniki roślinne zawierają tabletki na potencję?

Tabletki na potencję nierzadko bazują na składnikach pochodzenia naturalnego. Bardzo popularnym składnikiem tego typu środków jest chociażby ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego. W tabletkach wspomagających potencję nie brakuje również ekstraktu z owoców buzdyganka naziemnego. Męską potencję wspiera również dobroczynny ekstrakt z owoców żurawiny. Tabletki na długą erekcję nierzadko zawierają także wyciąg z korzenia maki, a także wosk pszczeli. Warto zwracać uwagę na to, czy sięga się po suplementy czy może po leki na potencję. Charakteryzują się one bowiem nieco innymi właściwościami. O pomoc w wyborze odpowiedniego środka warto poprosić doświadczonego farmaceutę i przejrzeć ich ofertę online, chociażby pod tym adresem: https://www.nowafarmacja.pl/tabletki-na-potencje.

Co jeszcze można znaleźć w tabletkach na erekcję i jakie jest ich działanie?

Tabletki na erekcję bardzo często zawierają również składniki mineralne. Problemy z niskim libido oraz z brakiem satysfakcjonującego wzwodu mogą wynikać z niedoborów. Nietrudno więc o środek na potencję, który zawiera magnez, chrom czy selen. Tabletki na potencję bez recepty często zawierają w swoim składzie także witaminy z grupy B oraz witaminy A i E. Jeżeli naturalne preparaty to za mało, można postawić na tabletki na erekcję bez recepty zawierające sildenafil. Bez względu na to, jakie środki są stosowane, należy pamiętać o systematyczności. Zawsze należy również przestrzegać zaleceń producenta znajdujących się na opakowaniu konkretnego leku bądź suplementu. W niektórych przypadkach na efekt należy poczekać nawet do kilku tygodni. Mowa tu przede wszystkim o tabletkach bazujących na naturalnych składnikach.