Czym jest lemon haze?

Czym jest lemon haze?

Lemon Haze to krzyżówka form Silver Haze oraz Lemon Skunk, dzięki którym zawdzięcza własny cytrynowy zapach. Forma Lemon Haze poprzez długi czas daje przyjemny, cytrynowy smak w ustach. Jest to dobra sativa, jaka nie jest zalecana początkującym użytkownikom. Haj spowodowany tą formą jest niezwykle entuzjastyczny oraz kojący. Kwiaty Lemon Haze są zazwyczaj średnie czy ogromne, oraz wielu klientów fascynuje się ich wyraźnym wyglądem oraz fakturą. Liście są gęste, mają trochę poszarpany oraz pełen wygląd. Bursztynowe trichomy zakrywają topy, zapewniając im nieco kanarkową poświatę oraz odpowiadają za dużą psychoaktywność.

Lemon Haze to czyste powodzenie w roślinnej formie

lemon haze

Ta doskonała sativa gwarantuje każdemu, kto się z nią spotka dużą ilość przyjemności oraz spełnienia. Jest nie jedynie prosta w uprawie jednak również szczególnie znana w ogródkach growerów na całym świecie. Ta szczególnie cytrynowa forma powstała z zestawienia genetyki dwóch olbrzymów – Lemon Skunk x Silver Haze. Każdy kto jedynie odnajdzie się obok niej błyskawicznie poczuje się jak w najdoskonalszym cytrynowym sadzie.

Jakie jest działanie Lemon Haze?

Super Lemon Haze z panpestka.pl nie zaburza pracy mózgu, gdyż łączy się z krwioobiegiem oraz rozpoczyna działać na układ
endokannabinoidowy. Dzięki temu daje sił oraz zachęca do dalszego wysiłku. Niewątpliwie najistotniejszą cechą form cytrynowych jest ostry, owocowy, cytrusowy zapach oraz smak, a choćby posmak. Jest to wywołane niepowtarzalnym profilem terpeny Lemon. Terpeny stanowią pachnące części kwiatów doniczkowych, jakie oznaczają specyficzny smak konkretnego szczepu, taki jak SLH. Cytrusowy smak można czuć na języku tylko parę chwil po tym, kiedy dym ze świeżej formy Lemon Haze uderzy w kubki smakowe.