Purple Haze – jak silne działanie medyczne ma ta odmiana?

Purple Haze – jak silne działanie medyczne ma ta odmiana?

Purple Haze jest odmianą z dominacją sativy, która powstała z mieszanki Haze i Purple Thai. Szybko staje się ulubioną wśród koneserów marihuany dzięki swojemu wyjątkowemu aromatowi i wyraźnemu smakowi. Odmiana ta jest znana z dużej zawartości THC i efektów podnoszących na duchu, które prowadzą do zwiększonego poczucia przyjemności i podwyższonego nastroju. Jest uprawiana w ciepłym klimacie, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu, którzy chcą cieszyć się swoją ulubioną odmianą w terenie.

Purple Haze – odmiana o silnym działaniu psychoaktywnym

Purple haze jest odmianą marihuany, która jest znana z wywoływania silnego efektu psychoaktywnego. Wielu konsumentów zgłasza, że czują się bardziej zrelaksowani i energiczni podczas palenia tej odmiany w porównaniu z innymi rodzajami.

Krzyżówka łatwa w uprawie i konsumpcji

Odmiana marihuany Purple Haze została stworzona już w XX wieku. Szybko stała się jednym z najpopularniejszych szczepów na rynku i do dziś jest poszukiwana. Odmiana ta jest krzyżówką szczepów Purple Thai i Haze, tworząc sativę, która gwarantuje silne działanie na ciało z subtelnym, mózgowym hajem. Jest ulubioną odmianą użytkowników rekreacyjnych dzięki łatwości konsumpcji i długotrwałym efektom.


Odmiana Purple Haze (zobacz) jest odmianą z dominacją sativy, która należy do klasy marihuany znanej jako „Chill Out”. Te odmiany pomagają zrelaksować umysł i ciało, jednocześnie podnosząc nastrój. Odmiana ta zawiera dużą ilość THC, które jest odpowiedzialne za podniesienie nastroju i wprowadzenie cię w miły stan relaksu. Jednakże, istnieje Purple Haze, który zawiera również CBD, które może pomóc zmniejszyć ból i inne negatywne skutki – bez powodowania psychoaktywnych efektów.