Wygraj z bólem dzięki maści konopnej przeciwbólowej!

Wygraj z bólem dzięki maści konopnej przeciwbólowej!

Problem z mniejszym lub większym bólem dotyka każdego człowieka. Nie potrafimy wtedy normalnie funkcjonować, jesteśmy ograniczeni w swojej pracy, nasz rytm dnia ulega zaburzeniu. Na szczęście na rynku jest dostępnych wiele preparatów, maści, które pomogą nam uśmierzyć ból, a nawet całkowicie go wyeliminować.

Maść konopna przeciwbólowa

maść konopna przeciwbólowa

Jednym ze specyfików, który pomoże w walce z bólem jest maść konopna przeciwbólowa. Jest to bardzo skuteczna maść z olejem konopnym 5%,którą stosujemy zewnętrznie podczas takich dolegliwości jak, bóle pleców i obrzęk kończyn, a także przy chorobach stawów, zapaleniu ścięgien, mięśni. Maść ma działanie regenerujące, ponieważ zawiera olej konopny, a dzięki temu składnikowi odżywia skórę, czyniąc ją gładką i jędrną. Maść konopna ma korzystny wpływ na skórę, działa przeciwzapalnie i regeneracyjnie, jak również pomocna w przypadku łuszczycy czy atopowego zapalenia skóry. W celu użycia należy maść konopną wmasować w miejsce powstawania bólu. Produkt dostępny w opakowaniu 250 ml.

Kto może stosować maść konopną?

Produkt jest oczywiście przeznaczony dla wszystkich osób cierpiących z powodu bólu, ale przede wszystkim jest on nieoceniony w przypadku sportowców oraz osób wykonujących ciężką, wyczerpującą pracę fizyczną. Maść rozbija mięśnie, łagodzi ból, a bezpośrednio po zastosowaniu daje uczucie przyjemnego odprężenia z łagodnym uczuciem chłodzenia, a to dzięki temu, że w maści konopnej jest zawarty olejek miętowy. Produktu nie należy stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.