Laurosept q73 – przywróć naturalną mikroflorę jelitową

Laurosept q73 – przywróć naturalną mikroflorę jelitową

Zgaga po zakrapianej uroczystości? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest liście laurowe, a dokładnie laurosept q73. Ten wyjątkowy olejek, który składa się właśnie z wyciągu z liści laurowych oraz kurkumy, pomocny będzie w tej nieprzyjemnej dolegliwości. Nie bez powodu dodaje się to zioło do wielu ciężkostrawnych potraw – nie tylko podnosi ich walory smakowe, ale także pomaga sprawnie przetrawić obfite posiłki połączone z alkoholem.

Liść laurowy, czyli wawrzyn szlachetny

Albo zwany również popularnie liściem bobkowym, jest głównym składnikiem LAUROSEPT Q73 OLEJEK LAUROWY I KURKUMOWY 100ML. Wyciąg z tej szlachetnej rośliny wykazuje zbawienny wpływ na naszą mikroflorę jelitową, dlatego polecany jest przede wszystkim w niestrawnościach i zaburzeniach odżywiania. Co prawda roślina ta nie rośnie w Polsce, lecz w rejonach śródziemnomorskich, ale nie ujmuje to jej popularności. Znajdziemy ją chyba w każdej szafce kuchennej i nawet dziecko wie, co to za listek mama dodaje do każdej zupy.

Idealna para z kurkumą

Laurosept q73 oprócz liścia laurowego zawiera jeszcze wyciąg z kurkumy – równie wyjątkowej rośliny. Dzięki nim olejek zawiera 55 substancji aktywnych, które wykazują wszechstronne działanie i wspomagają pracę całego organizmu. Wzmocnią nasze kości, chrząstki i stawy, serce i naczynia krwionośne oraz cały układ pokarmowy. Ma także dobroczynny wpływ na nasz układ nerwowy. Działa uspokajająco, odprężająco, przywraca energię i siły witalne. Pomaga oczyścić organizm z toksyn i utrzymać prawidłową mikroflorę jelitową. Warto wspomnieć także, że kurkuma wykazuje właściwości antynowotworowe oraz odmładzające.