Miodowe mydło Agafii- ratunkiem dla bardzo podrażnionej skóry

Miodowe mydło Agafii- ratunkiem dla bardzo podrażnionej skóry

Nasza skóra od czasu do czasu samoistnie domaga się, by o nią należycie zadbać. Daje nam na przykład czytelne sygnały, że potrzebuje nawilżenia i intensywnej pielęgnacji.

Po czym poznać, że skóra choruje?

A choćby po tym, iż łuszczy się na łokciach i kolanach. Poza tym czerwone place lub wręcz swędzące bąble to wyraźny sygnał, że skórze potrzebna jest solidna dawka witamin oraz nawodnienia. Nie tylko sucha skóra potrzebuje wsparcia, toteż w przypadku tłustej cery warto zastosować kosmetyk, który powstrzyma namnażanie się zarazków i bakterii. Doskonale z tym zadaniem poradzi sobie miodowe mydło Agafii.

Czemu użycie miodowego mydła Agafii to takie dobre rozwiązanie?

Po pierwsze miodowe mydło Agafii jest oparte na naturalnych składnikach, toteż nie ma obawy, że po jego użyciu pojawi się na skórze jakaś alergia lub wybroczyny. Po drugie w miodowym mydle Agafii jest tyle potrzebnych skórze minerałów i witamin, że już sam ten fakt jest doskonałą rekomendacją.

Po trzecie mydło miodowe Agafii (https://evita.sklep.pl/pl/c/Babuszka-Agafia/2222882) ma działanie odmładzające, które między innymi objawia się tym, że następuje eliminacja wolnych rodników- a to sprzyja regeneracji skóry. Mydło Agafii przyczynia się też do dobrej kondycji włosów, a to jak wiadomo- kluczowa sprawa zwłaszcza dla pań.

Kiedy mydło Agafii jest najbardziej potrzebne?

W okresie jesienno- zimowym mydło miodowe Agafii jest najbardziej pożyteczne dla skóry. Po pierwsze dlatego, że jesień i zima obfitują w mniejszą liczbę słonecznych dni, a to negatywnie wpływa na stan skóry.

Po drugie skóra nie lubi, gdy ogranicza się jej dopływ powietrza, bo wtedy jest sucha i szorstka. Miodowe mydło Agafii eliminuje ten problem, a dodatkowo wzmacnia barierę ochronną skóry. W związku z tym niskie temperatury i wiatr nie robią jej krzywdy.