Lipicell- suplement diety, który doskonale nawilża i przyśpiesza regenerację skóry

Lipicell- suplement diety, który doskonale nawilża i przyśpiesza regenerację skóry

Skórę należy nawilżać i mieć na uwadze to, że niektóre czynniki takie jak solarium czy opalanie w pełnym słońcu jej szkodzą. Wtedy staje się przesuszona, chropowata i pozbawiona miękkości. Na szczęście te wszystkie negatywne zjawiska da się cofnąć, a dokona tego Lipidcell.

Dlaczego użycie Lipidcellu przy przesuszonej skórze to dobry pomysł?

Po pierwsze dlatego, że dzięki niemu nie będzie sucha jak pieprz. Witaminy A i E zawarte w Lipidcellu sprawią, że nawet skóra w złej kondycji ogólnej nabierze wigoru i będzie dostatecznie nawilżona. Reszty procesu naprawczego dopełnią ceramidy, bo to one są głównym motorem napędowym procesu regeneracyjnego w głębokich warstwach i tkankach podskórnych. Po drugie Lipidcell chroni skórę przed pękaniem i zgubnymi skutkami oparzeń słonecznych. Używany razem z markowymi kosmetykami sprawia, że na skórze nie pojawiają się bąble i pęcherze po oparzeniu.

Jak dawkować Lipidcell, by przyniósł pomyślny efekt?

To nic skomplikowanego, bo wystarczy łykać po 2 kapsułki dziennie. Są one miękkie i mają neutralny smak, toteż o żadnych nieprzyjemnych odczuciach gastrycznych nie ma nawet mowy. Chociaż Lipidcell ma zbawienny wpływ na ludzki naskórek, to nie należy zapominać o codziennej pielęgnacji skóry oraz o tym, by dostarczać jej sporych ilości płynów. Dzięki temu nie będzie ona się czuła jak na Saharze. A co najważniejsze odwdzięczy się nam pięknym, zdrowym i naturalnym wyglądem.