Jakie zalety ma dmso?

Jakie zalety ma dmso?

DMSO Dimetylosulfotlenek to bardzo popularny lek naturalny, który może pomóc przy wielu różnorodnych chorobach. DMSO od bardzo wielu lat stosowany jest na przykład przy zapaleniu stawów. Mowa tutaj oczywiście o magicznych maściach i specjalnych żelach, które mają właściwości przeciwzapalne. Mało osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że lek ten może być wykorzystywany również przy leczeniu raka skóry.

Jakie zalety?

Jedną z największych zalet DMSO dostępnego w Konopny Sklep jest jego skuteczność, przystępna cena oraz to, że jest w 100% bezpieczny. Warto wspomnieć także i o tym, że preparat ten jest bezpieczny, dlatego też można kupić go w każdej większej aptece. DMSO znacząco wspomaga system immunologiczny i wiąże uszkadzające komórki wolne rodniki.

Właściwości przeciwzapalne i przeciwwirusowe 

DMSO Dimetylosulfotlenek może wywoływać efekty przeciwwirusowe. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych osób, które mają mniejsze lub większe problemy z namnażaniem się opryszczki wirusowej. Najnowsze badania wykazały, że DMSO nie tylko hamuje kopiowanie wirusa DNA, ale co najważniejsze znacząco zmniejsza produkcję niebezpiecznych białek wirusowych. 

Leczenie trudno gojących się ran

Na rynku dostępne są specjalne maści i kremy DMSO, które mogą pomów w leczeniu trudno gojących się ran albo odleżyn. Warto wspomnieć także i o tym, że Dimetylosulfotlenek działa łagodząco, dlatego też można stosować go przeciwbólowo. Z kremu i maści DMSO mogą skorzystać również osoby po obrażeniach spowodowanych promieniowaniem rentgenowskim lub mrozem.