Prawda o cukrze i candida support

Prawda o cukrze i candida support

Gluten, nabiał, cukier – winowajców złego stanu zdrowia jest wiele. Nie trzeba szukać ich tylko i wyłącznie w żywieniu. Winny jest także stres, zbyt szybkie tempo życia, niedobór snu.

Prawda o problemie

Objawy choroby łatwo przegapić w natłoku codziennych obowiązków. Kobiety z reguły czują, że nie mogą chorować, bo muszą zająć się mężem i dziećmi. Wszystko jest ważniejsze niż one same i ich zdrowie. Z kolei mężczyźni bagatelizują pojawiające się i narastające objawy chorób. Nie chcą do siebie dopuścić myśli, że naprawdę będą musieli zmienić coś w swoim życiu. Tymczasem do przerostu grzybów candida w organizmie dochodzi zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, szczególnie u osób, które nie dbają o prawidłową dietę, spożywają wiele cukru pod różnymi postaciami.

Ukryty cukier

Cukier jest ukryty w wielu pozornie zdrowych produktach, które znajdujemy w działach „eko” i „bio” w supermarketach i sklepach ze zdrową żywnością Płatki musli, które tak chętnie jemy na śniadanie, najpewniej zawierają sporo dodanego cukru, a przecież wystarczyłby cukier naturalny, pochodzący z owoców. A owsiankę można dosłodzić sobie na przykład ksylitolem który nie dość, że nie zagrzybia organizmu, to jeszcze ma pozytywny wpływ na zdrowie jamy ustnej i ma mniej kalorii niż klasyczny cukier.

Zdrowa dieta i suplementy

Oprócz diety ubogiej w cukier, lekarstwem na bolesne symptomy przerostu candidy są suplementy takie jak candida support – (www.evita.sklep.pl), które zawierają w swoim składzie naturalne składniki niezwykle pomocne w walce z przerostem candidy. Natura jest bardzo mądra, z reguły wie co robi. Zatem i natura dała cudowne, wspaniałe lekarstwa roślinne, tak naprawdę trzeba tylko odkryć ich pełne działanie i nauczyć się z nich korzystać, dla zdrowia własnego i swoich bliskich. Nie każdy produkt jest dobry dla każdego, a można zaryzykować stwierdzenie, że cukier nie jest dobry dla nikogo. Wybór candidy support wspomoże nas w walce.